Wciąż są wolne miejsca na zajęcia plastyczne przeznaczone dla licealistów. Zajęcia dedykowane są wszystkim miłośnikom rysunku i malarstwa, którzy pragną rozwinąć swoje możliwości warsztatowe.
Warsztaty doskonale sprawdzą się jako kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie.
Zajęcia z rysunku i malarstwa poprowadzi Ewa Krawczyk. Prowadząca jest artystką, absolwentką ASP w Warszawie i Instytutu Historii Sztuki UW oraz wieloletnią edukatorką Muzeum Narodowego w Warszawie.
- Kurs skupiony jest na opanowaniu realistycznego oddawania rzeczywistości. Obejmuje zajęcia z modelem, martwą naturą, rysowanie detali oraz różnorodnych przedmiotów - informuje organizator warsztatów.
Zapisy i więcej informacji pod adresem e-mail ewakrawczyk@onet.eu i numerem tel. 664-699-879.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.