Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Firmy i instytucje | ZGK


Darmowa komunikacja miejska we Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny

Z darmowej komunikacji miejskiej będą mogli skorzystać mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej we Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Dodatkowo, aby ułatwić dotarcie do cmentarza komunalnego będzie funkcjonował nowy przystanek autobusowy przy ulicy Wiśniowej.

2018/10/komunikacja-miejska-jpg_5bd2f552eb1bd

- Wszystkich Świętych to czas, w którym masowo wyruszamy na groby naszych bliskich, odwiedzając cmentarze w całym kraju. Oddalony znacznie od centrum miasta cmentarz komunalny przy ul. Wiśniowej i dotarcie do niego jest dla mieszkańców naszego miasta dużym problemem - informuje Paweł Mieczkowski, prezes zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej.

Burmistrz miasta w uzgodnieniu z operatorem komunikacji miejskiej z dniem 27 października wprowadza zmiany, które będą polegać na wydłużeniu linii autobusowych poprzez zjazd do cmentarza komunalnego przy ulicy Wiśniowej.

Przystanek startowy przy ul. Mieczkowskiego dostępny będzie w godzinach: w dni robocze - linia numer 2 o godz. 10.00, 11.00, 13.30, linia numer 3 o godz. 11.55 i 14.00; w dni wolne - linia numer 2 o godz. 7.30, 12.10 i 15.05, linia numer 3 o godz. 10.30 (dodatkowy kurs) i 12.55.

- Pojazdy dojeżdżające do cmentarza oznaczone będą tabliczką umieszczoną za przednią szybą napisem: cmentarz komunalny. Wszystkim naszym klientom życzymy bezpiecznego i przyjemnego podróżowania naszymi środkami transportu - dodaje Paweł Mieczkowski.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.