Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Żółto-zielone na finiszu rundy jesiennej

Podopieczne trenera Michała Kacprzaka w ostatni weekend odpoczywały. Teraz przyjdzie czas, żeby zmierzyć się w 9 kolejce III ligi mazowieckiej ze Żbikiem Nasielsk. Ostatnia kolejka rundy jesiennej w Ostrowi Mazowieckiej została zaplanowana na 11 listopada.

ostrovianki_03_11_17

Wyniki żółto-zielonych nie napawają optymizmem ostrowskich kibiców przed spotkaniami rewanżowymi. Zawodniczki Ostrovii zgromadziły do tej pory zaledwie cztery punkty i zajmują przedostatnią pozycję w ligowej tabeli.

Podopieczne trenera Michała Kacprzaka rozpoczęły sezon od pięciu porażek z Zamłyniem Radom 1:8, DAF Płońsk 2:3, Królewskimi Płock 0:2, Orlętami Baboszewo 0:8 i Jantarem Ostrołęka 2:3.

Przełamanie przyszło w meczu z WAP Warszawa, które żółto-zielone zremisowały 1:1. Następnie ostrowskie piłkarki rozegrały dobre spotkanie z Mazovią Grodzisk Mazowiecki, ale nieznacznie uległy 2:3.

Pierwsze zwycięstwo i komplet punktów Ostrovia zainkasowała w wyjazdowym starciu z rezerwami Pragi Warszawa. Gola na wagę trzech punktów zdobyła Alicja Kordyszewska. W efekcie piłkarki z Ostrowi Mazowieckiej wywalczyły do tej pory cztery punkty i plasują się na przedostatniej pozycji. W rozegranych do tej pory ośmiu meczach ostrowianki strzeliły 9 bramek a straciły 28.

Ciekawie zapowiada się ostatnia kolejka rundy jesiennej. Rywalem podopiecznych trenera Michała Kacprzaka będzie Żbik Nasielsk, ostatnia drużyna w tabeli. Zapraszamy, w niedzielę 11 listopada, na stadion przy ulicy Warchalskiego.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Żbik Nasielsk, 11 listopada, godz. 12.00.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies