Ostrovia wygrywa z CK Troszyn (zdjęcia, wideo)

Czerwona kartka dla Piotra Zacheji, zwycięstwem 3:0 z CK Troszyn kończą rundę piłkarze KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka.

2018/11/img-4055aaaa-jpg_5be93fbd356a0

Ostatnie spotkanie Ostrovii w rundzie jesiennej tegorocznych rozgrywek ligi okręgowej odbyło się w ostatnią sobotę na boisku przy ulicy Warchalskiego. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka pokonali CK Troszyn 3:0.

Już w pierwszej połowie spotkania ostrowscy piłkarze ustawili spotkanie zdobywając w 22 i 37 minucie dwie pierwsze bramki, co pozwoliło na zdecydowanie spokojniejsze prowadzenie gry w drugiej części spotkania.

Ostatecznie po golu Michała Zawistowskiego w 70 minucie spotkania, KS Ostrovia wygrywa spotkanie z CK Troszyn 3:0, zapewniając tym samym sobie 4 lokatę z bilansem 43:19 w ligowej tabeli na koniec rundy jesiennej.