Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Taniec


"Pasja Tańca". Konfrontacje taneczne w Ostrowi Mazowieckiej

W dniach 1-2 grudnia hala sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej po raz kolejny zmieni się w arenę zmagań tancerzy. Parkiet opanuje "Pasja Tańca", czyli druga edycja ogólnopolskich konfrontacji tanecznych.

2018/05/mistrzostwa-polski-cheerleaders-jpg_5af74eff30ea2

- Celem imprezy jest animacja i popularyzacja ruchu tanecznego oraz rozwój zespołów tanecznych. Chcemy również promować aktywny styl spędzania wolnego czasu wśród dzieci i młodzieży - informują organizatorzy wydarzenia.

Konkurs odbędzie się w czterech kategoriach tanecznych tj. open - dowolna forma tańca z wyłączeniem tańca ludowego, jazz - w tym modern jazz i inne formy współczesne, mażoretki - 1 baton, buława, pom, flaga, show, baton classic oraz cheerleading sportowy - dla tancerzy zrzeszonych w Polskiej Federacji Tańca.

Dla najlepszych wykonawców przewidziane nagrody - puchar lub statuetka dla każdego zespołu oraz medale dla każdego tancerza.

Więcej informacji uzyskacie czytając regulamin zawodów.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.