Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pozostałe


Konkurs dla ostrowskich klubów sportowych

Burmistrz Jerzy Bauer ogłosił otwarty konkurs na realizację przez klubu sportowe, działające na terenie miasta, zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2019 roku.

2018/05/pieniadze-jpg_5aed8a12dc8c1

Wniosek o przyznanie dotacji jednorocznej może złożyć klub realizujący szkolenie sportowe w różnych dyscyplinach i kategoriach wiekowych.

- W projekcie budżetu miasta na 2019 rok przewiduje się przyjęcie kwoty dotacji w wysokości 125 tys. zł. Planowana kwota na realizację zadania może ulec zmianie z chwilą przyjęcia przez radę miasta uchwały budżetowej na 2019 rok. - czytamy w zarządzeniu burmistrza Jerzego Bauera.

Termin składania wniosków upływa 14 grudnia o godz. 15.00.

Więcej informacji i wniosek do wypełnienia znajdziecie na stronie Urzędu Miasta w Ostrowi Mazowieckiej.


Dariusz Romejko
Michał ;-)

Zbyszek Ogonowski
Morsy Ostrów Maz. i okolice Musimy wystapic o dotacje na jakies podgzewacze wody w LAZNI JEONKOWSKIEJ ....🤔🤔🤔 albo przynajmiej na kroplowki rozgrzewajace ....🍾🍾🍾❗❗❗

Piotrek Zawisza
Zbyszek Ogonowski kroplówki da się załatwić :D

Zbyszek Ogonowski
Gdzie jest Piotrek strona pogotowia ...???

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies