Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Teatr


"Wigilia po polsku" w wykonaniu Teatru Podaj Dalej (zdjęcia, wideo)

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zaprosił mieszkańców miasta na spektakl "Wigilia po polsku". Spektakl przedstawił współczesną rodzinę, która od lat nie obchodziła świąt Bożego Narodzenia.

2018/12/wigilia-po-polsku-spektakl-jpg_5c0791c571672

Na scenie ostrowianie zobaczyli Magdalenę Mroszkiewicz, Aleksandrę Długosz, Jarosława Grudę i Bartosza Dermonta.

Teatr Podaj Dalej po raz trzeci wystąpił w Ostrowi Mazowieckiej. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, aktorzy przedstawili publiczności jak wygląda polska wigilia w rodzinie, która od lat jej nie obchodziła.

Spektakl trwał blisko godzinę i rozbawił niejednego widza. W sztuce pojawił się m.in. anioł i nieproszeni goście. Okazuje się, że sama decyzja o zorganizowaniu Wigilii nie wystarcza.

"Wigilia po polsku" została przedstawiona w poniedziałek 3 grudnia w sali widowiskowo-kinowej Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej przez Teatr Podaj Dalej.

Neonówka


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies
Promocja