Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Bmw stanęło w płomieniach po wypadku drogowym. Zginęła 64-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego

Na trasie Ostrów Mazowiecka - Andrzejewo rejonie Smolech doszło wczoraj do śmiertelnego wypadku drogowego. Niestety 64-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego nie przeżyła zderzenia z osobowym bmw i ciężarowym dafem.

2018/12/wypadek-ostrow-andrzejewo-jpg_5c08d90d07af9Fot. KP PSP w Ostrowi Mazowieckiej

O szczegóły zdarzenia zapytaliśmy rzeczniczkę prasową Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

- Policjanci pracujący na miejscu pod nadzorem prokuratora wstępnie ustalili, że 64-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego kierująca bmw na łuku drogi nie dostosowała prędkości jazdy do warunków drogowych i wpadła w poślizg doprowadzając do zderzenia z jadącym z przeciwka nissanem qashqaiem kierowanym przez 54-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego, a następnie zderzyła się czołowo z jadąca za nissanem ciężarówką daf z naczepą, kierowaną przez 38-letniego mieszkańca powiatu wysokomazowieckiego - wyjaśnia sierż. szt. Marzena Laczkowska.

W wyniku zderzenia pojazdów zapaliło się bmw oraz daf, niestety 64-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego zginęła na miejscu. Podczas prowadzonych na miejscu przez policjantów czynności droga była zablokowana. Obecnie ruch odbywa się bez zakłóceń.

- Z uwagi na występujące w nocy i nad ranem przymrozki które powodują, że nawierzchnia jezdni jest śliska apelujemy do kierowców o ostrożna jazdę - dodaje rzeczniczka prasowa ostrowskiej policji.

Do zdarzenia doszło w środę 5 grudnia po godz. 12.20.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies