Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Zostań darczyńcą Szlachetnej Paczki

To już XVIII edycja Szlachetnej Paczki, gdzie rodziny z całej Polski, w tym z Ostrowi Mazowieckiej, mogą liczyć na mądrą pomoc. Z każdym kolejnym dniem do bazy dodawane są kolejne, potrzebujące wsparcia osoby.

2018/12/darczynca-szlachetna-paczka-jpg_5c08f16dc1f7d

Czym jest Szlachetna Paczka? To ogólnopolski projekt, w którym pomoc może nieść każdy. W sobotę 17 listopada w całej Polsce nastąpiło otwarcie bazy rodzin.

Jedyne co należy zrobić to zmobilizować siebie i swoich znajomych do pomocy. Na stronie szlachetnapaczka.pl przedstawione są historie rodzin, które zostały włączone do programu i potrzebują pomocy. Wybierając rodzinę, której chcemy pomóc, musimy pamiętać, by spełnić jej najważniejsze potrzeby. Tylko wtedy będziemy mogli mówić o mądrej pomocy. Można też poprosić znajomych o pomoc w przygotowaniu paczki, gdyż wspólna praca łączy ludzi.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies