Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Sportowiec

Olga Boruch z sukcesami w ogólnopolskich imprezach

Sezon 2018 dla Olgi Boruch był bardzo udany i przyniósł kolejne medale ogólnopolskich imprez. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca największy sukces zanotowała w Pucharze Polski, gdzie wywalczyła brązowy medal. Chcesz oddać na nią swój głos?

2018/12/olga-boruch-sportowiec-jpg_5c175cdd5d89a

Nowy sezon zawodniczka Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin rozpoczęła od udanego występu w Mistrzostwach Mazowsza w Zielonce. W zawodach wywalczyła brązowy medal.

W kolejnych miesiącach zawodniczka MKKK Shinkyokushin przygotowywała się do kwalifikacji do Mistrzostw Europy, które zostały przeprowadzone w Ostrołęce. W rywalizacji musiała jednak uznać wyższość rywalek, zbierając w zawodach cenne szlify.

Bardzo dobry występ na swoim koncie reprezentantka gminy Kadzidło zapisała w ogólnopolskim turnieju w Końskich, gdzie wywalczyła srebrny medal. Kolejnym bardzo udanym startem Olgi Boruch był turniej w Białymstoku, gdzie wywalczyła brązowy medal.

Najważniejszym startem w 2018 roku kadzidlanki był udział w Pucharze Polski w Szczecinku. Z imprezy powróciła z brązowym medalem.

Olga Boruch czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.260 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu dostępny na stronie Sportowiec Roku 2018. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.