Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | MDK


Wystawa malarstwa Stanisława Baja w Jatkach (zdjęcia, wideo)

Prace Stanisława Baja zawisły na ścianach ostrowskich Jatek. Malarz spotkał się z mieszkańcami miasta na spotkaniu autorskim inaugurującym pierwszą tegoroczną wystawę zorganizowaną przez Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej.

2019/01/obrazy-stanislaw-baj-jpg_5c2f62000fb7c

Stanisław Baj jest wykładowcą w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Europejskiej Akademii Sztuk. Jego dorobek artystyczny obejmuje malarstwo, rysunek i grafikę. Dominują w nich portrety oraz pejzaże.

Jak mówił Stanisław Baj, podczas wczorajszego spotkania autorskiego, inspiracją w jego twórczości są mieszkańcy rodzinnej wsi Dołhobrody oraz nadbużańskie krajobrazy. Obecnie mieszka w Warszawie.

Wystawa malarstwa Stanisława Baja oraz spotkanie autorskie odbyło się w czwartek 3 stycznia w Jatkach przy ulicy Pocztowej. Wystawę można zwiedzać od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-19.00 oraz w sobotę i niedzielę w godz. 13.00-19.00 do 3 lutego br.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies