Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Sportowiec

Maria Pisarek - kulturystyczne objawienie

Maria Pisarek to prawdziwe objawienie w kulturystyce, która sezon 2018 zapamięta z pewnością na bardzo długo. Dla 18-letniej zawodniczki z Myszyńca nie zabrakło miejsc na podium Mistrzostw Polski oraz miejsca w reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy.

2019/01/maria-pisarek-jpg_5c3452f8aace6

Nowy sezon Maria Pisarek rozpoczęła od starty w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness, które odbyły się w Kielcach. W zawodach wywalczyła srebrny medali i kwalifikację na Mistrzostwa Europy w Santa Susanne. Na imprezie uplasowała się na dwunastej lokacie i z pewnością to bardzo dobry prognostyk na przyszłość.

Na koncie zawodniczki z Kurpi należy zapisać także złoto i brąz z prestiżowych zawodach IFBB Diamond Cup Warsaw, gdzie w kategorii bikini fitness startowała w kategorii do 166 cm oraz w gronie juniorek open. W Pucharze Polski zawodniczka z Myszyńca plasuje się na ósmej lokacie w bikini fitness do 166 cm oraz uplasowała się tuż za podium Mistrzostw Polski Juniorów, które zostały przeprowadzone w Gorzowie Wielkopolskim.

Swoją pasję rozwija dzięki współpracy z klubem Black & White z Ostrowca Świętokrzyskiego i Kuźni Sportów Sylwetkowych ostrołęczanina Andrzeja Jószkiewicza, który zawsze służy dobrą radą i pomocą w treningach.

Maria Pisarek czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.216 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu dostępny na stronie Sportowiec Roku 2018. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.