Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Sportowiec


Łukasz Połatyński z najlepszym wynikiem w bowlingu

Łukasz Połatyński to jeden z najlepszych zawodników Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łubudu. W sezonie 2018 zapisał na swoim koncie sukcesy, notując bardzo wartościowe wyniki w turniejach rozgrywanych m.in. w Suwałkach i Borowiu, ale także na klubowej kręgielni w Łubudu.

2019/01/marcin-polatynski-jpg_5c34548eea125

Łukasz Połatyński to obecnie rekordzista kręgielni Łubudu z najlepszym wynikiem w historii ostrołęckiego bowlingu - 234 pkt.

OKB Łubudu istnieje od marca 2018 roku, ale zawodnicy już zaznaczyli swoją obecność na bowlingowej mapie Polski startując w różnego rodzaju zawodach, ale również sami organizując rozpoznawalne imprezy.

Ostrołęczanin to przykład dla nowych zawodników, że ciężkimi treningami, ciągłym doskonaleniem techniki można uzyskiwać coraz bardziej znaczące wyniki. Z pewnością to jeden z zawodników młodego pokolenia kręglarzy, który ma szansę na odnoszenie sukcesów również w dużych turniejach rozgrywanych w całym kraju.

Przed zawodnikami OKB Łubudu Bowling bowiem wiele ambitnych planów. Łukasz Połatyński to także członek zarządu ostrołęckiego klubu, który rozwija się w szybkim tempie i ma ambitne plany.

Łukasz Połatyński czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.238 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu dostępny na stronie Sportowiec Roku 2018. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies