Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Tenis


Tenisiści deblem rozpoczynają nowy sezon 2019

Już w najbliższy weekend Stowarzyszenie Tenisowe GEM w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na pierwszy w obecnym sezonie 2019 turniej deblowy. Rywalizacja zostanie przeprowadzona pod balonem w Komorowie.

2018/07/tenis-emma-cup-jpg_5b4e4f5f7228a

- Noworoczna rywalizacja będzie doskonałą okazją do rozprostowania kości po odpoczynku spowodowanym bożonarodzeniowymi świętami i wydarzeniami noworocznymi - mówi Waldemar Rępa, organizator z ramienia MOSiR.

Do udziału w turnieju ostrowskie stowarzyszenie tenisowe zaprasza wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności lub mają ochotę spędzić weekend na sportowo w miłym gronie. Na pewno nie zabraknie pozytywnych emocji i sportowych wrażeń.

Turniejowe mecze rozgrywane będą w sobotę 12 stycznia. Zgłoszenia do noworocznego turnieju deblowego należy dokonać, do czwartku 10 stycznia, pod numerem tel. 662-047-346.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies