Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki


Ferie z boksem dla wszystkich

Sekcja bokserska Uczniowskiego Ostrowskiego Ludowego Klubu Atletycznego zaprasza do spędzenia ferii zimowych na sportowo. W zajęciach bokserskich może wziąć udział każdy.

2019/01/boks-kobieta-jpg_5c35a25584ad8

Treningi bokserskie będą prowadzone w dwie środy, 30 stycznia i 6 lutego w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Warchalskiego 3 w Ostrowi Mazowieckiej.

Zajęcia podzielono na trzy grupy wiekowe. O godz. 10.00 trenować będą dzieci w wieku 8-12 i 13-15 lat. W godz. 12.00-13.30 z zajęć będą mogli skorzystać trochę starsi - 16-18 lat i 19-23 lata. Dorośli w wieku 24 i więcej będą trenować od godz. 18.00.

Trening poprowadzi wykwalifikowana kadra szkoleniowa - trener oraz trzech instruktorów boksu.

- Zapraszamy wszystkich chętnych, dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w naszych treningach, aby poznać i zagłębić tajniki boksu olimpijskiego. Przyjdź na otwarte treningi boksu i zobacz, że boks to świetna zabawa i rozrywka - informuje sekcja bokserska klubu UOLKA.

Dla dzieci to trening ogólnorozwojowy, gry i zabawy z elementami techniki bokserskiej. Dla młodzieży i dorosłych to trening kształtujący cechy motoryczne: siłę, wytrzymałość, szybkość i koordynację ruchową. Nauka technik bokserskich i samoobrony.

- Zapewniamy, że na zajęciach rozładujesz napięcie emocjonalne i stres nagromadzony przez cały dzień. Przyjdź koniecznie i zobacz jak wygląda trening bokserski - zachęcają bokserzy.

Zapisy oraz dodatkowe informacje pod numerem tel. 666-035-987.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies