Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | MDK


10-lecie działalności Klubu Kolorowej Nitki (zdjęcia, wideo)

Klub Kolorowej Nitki w Ostrowi Mazowieckiej obchodził dziesięciolecie swojej działalności. Uroczystość jubileuszowa odbyła się we wtorkowe popołudnie w Jakach.

2019/01/10lecie-klubu-kolorowej-nitki-jpg_5c35ea07054d0

Sekcja istnieje w ostrowskim domu kultury od 2009 roku. Klubowiczkami są miłośniczki robótek ręcznych m.in. takich jak haftowanie, decoupage, patchwork, itp.

Na spotkaniach, które odbywają się co drugi poniedziałek w godz. 15.00-17.00, powstają rzeczy tj. kartki okolicznościowe, ozdoby świąteczne, zabawki oraz haftowane obrazy.

W uroczystości wzięli udział władze miasta i powiatu ostrowskiego, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej - pod które podlega Klub Kolorowej Nitki oraz zaproszeni goście.

Wiele ciepłych słów od zgromadzonych gości usłyszała Beata Jesionek, opiekunka Klubu Kolorowej Nitki. Po wręczonych upominkach uczestnicy wydarzenia mogli wysłuchać występu Remigiusza Danelczyka.

Na koniec była możliwość ze skorzystania z poczęstunku i obejrzenia prac wystawionych przez członkinie klubu.

Jubileusz 10-lecia odbył się we wtorek 9 stycznia br. w Jatkach.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies