Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec

Julia Skwierczyńska z sukcesami w karate

Julia Skwierczyńska to kolejna z zawodniczek Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai, która w kończącym się sezonie zapisała na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki. Podopieczna sensei Radosława Grabowskiego pokazała, że drzemią w niej ogromne możliwości.

2019/01/julia-skwierczynska-jpg_5c36f56e93cae

Julia Skwierczyńska świetnie zaprezentowała się w Mistrzostwach Polski Juniorów w Ełku, gdzie wywalczyła srebrny medal w kategorii -55 kg. Po bardzo udanych walkach podopieczna sensei Radosława Grabowskiego pokonała kolejno trzy zawodniczki i dopiero w finale przegrała po dogrywce z zawodniczką z Niepołomic.

Utalentowana juniorka złoty medal zdobyła w Ogólnopolskim Turnieju Kyokushin Karate IKO Nakamura w Białymstoku. Dodatkowa Julia Skwierczyńska wywalczyła tytuł najlepszej zawodniczki turnieju, prezentując bardzo wysoką dyspozycję.

Podopieczna sensei Radosława Grabowskiego startowała także w Mistrzostwach Europy w Kaliningradzie, gdzie po kontrowersyjnych decyzjach sędziów nie awansowała do strefy medalowej. Julia Skwierczyńska jest także złotą medalistką mistrzostw Mazowsza.

Julia Skwierczyńska czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.233 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu dostępny na stronie Sportowiec Roku 2018. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.