Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Teatr


Komedia o trzech emerytkach w ostrowskim teatrze

Scena Kotłownia zaprasza mieszkańców miasta i powiatu na komedię o trzech emerytkach. Spektakl pn. "Furie" to farsa adresowana głównie dla seniorów, ale z pewnością każdy obejrzy tę sztukę z przyjemnością.

2018/11/furie-kotlownia-jpg_5bf282b0947cf

W spektaklu bierze udział pięcioro aktorów - Natasza Waniewska, Daria Wójcicka, Monika Młynarczyk, Kathrin Sotrel i Piotr Pańkowski.

O spektaklu
Trzy starsze panie, siostry, mieszkają sobie spokojnie w cichej okolicy w swoim starym domu. Jedna emerytowana mundurowa, druga lotna emerytowana pracowniczka Domu Pracy Twórczej, trzecia od zawsze będąca w domu i nigdzie nie wyjeżdżająca. Obok nich budowane jest nowe osiedle mieszkaniowe. Warszawa się rozrasta i deweloper chce odkupić grunt wraz z domem od naszych bohaterek. Uparte starsze panie nie chcą się zgodzić na sprzedaż domu. Inwestor zaczyna nocą nasyłać "czyściciela", który już dwa razy demolował im mieszkanie. Kobiety postanowiły działać i kolejnej nocy, zastawiają na intruza pułapkę.

Autorem scenariusza jest Marcin Szczygielski. Podczas spektaklu odtwarzana jest również twórczość Elvisa Presleya.

Sztuka zostanie przedstawiona w niedzielę 13 stycznia o godz. 17.00. Rezerwacja miejsc pod numerem tel. 502-122-909 lub za pośrednictwem adresu e-mail kotlownia@tlen.pl.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies