Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Najpopularniejszy dzielnicowy 2018 roku. Konkurs ostrowskiej policji

Mieszkańcy naszego miasta i powiatu mogą głosować na "Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku" w ramach dziesiątej edycji konkursu. O ten zaszczytny tytuł rywalizuje 15 dzielnicowych, zarówno z terenu Ostrowi Mazowieckiej, jak i powiatu ostrowskiego.

2018/07/policja-mundur-jpg_5b4492047c151

"Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku" to konkurs mający na celu wskazanie tych dzielnicowych, którzy najlepiej wywiązują się z tej służby.

- Dzielnicowy pełni rolę policjanta pierwszego kontaktu. To funkcjonariusz, który zna swój rejon służby i problemy mieszkańców w nim mieszkających. Dzielnicowy prowadzi spotkania z młodszymi i starszymi mieszkańcami rejonu w którym pracuje co odnosi się bezpośrednio na poczucie bezpieczeństwa - mówi sierż. szt. Marzena Laczkowska z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Służbę poszczególnych dzielnicowych możemy ocenić w ankiecie skierowanej do mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej i powiatu ostrowskiego. Jest ona bardzo ważnym elementem w kwestii wyłonienia najpopularniejszego dzielnicowego 2018 roku.

Ankietę można pobrać w formie elektronicznej ze strony internetowej Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej. Wypełnioną ankietę należy wrzucić do skrzynek, które znajdują się w siedzibach ostrowskiej, małkińskiej i nurskiej policji oraz w urzędach miasta i gmin z terenu powiatu ostrowskiego.

Głosowanie potrwa do 31 stycznia br.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies