Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Sportowiec


Dobre wyniki Rafała Szulęckiego w karate

Rafał Szulęcki to zawodnik Brokowskiego Klubu Karate Kykushinkai, który od kilku lat z powodzeniem rywalizuje na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Podopieczny sensei Zbigniewa Wójcickiego ma za sobą kolejne bardzo udane starty również w sezonie 2018.

2019/01/rafal-szulecki-jpg_5c38486bea5d3

Rafał Szulęcki nowy sezon rozpoczął od mistrzostw Mazowsza, w których w swojej kategorii -60 kg zdobył złoty medal.

Podopieczny sensei Zbigniewa Wójcickiego chciał iść za ciosem i w mistrzostwach makroregionu wschodniego zapisał na swoim koncie kolejny sukces. Reprezentant Brokowskiego KKK stanął na najniższym stopniu podium, zdobywając brązowy medal.

Zawodnik z Broku w 2018 roku miał możliwość rywalizacji także w mistrzostwach Europy, które odbyły się w bułgarskiej Warnie. W zawodach jednak ambitna walka nie wystarczyła i Rafał przegrywając starcie z Rosjaninem powrócił bez medalu. Cenne doświadczenie zaprocentowało podczas kolejnego startu w III Międzynarodowym Turniej Karate Kyokushin w Białymstoku, gdzie Rafał wywalczył srebrny medal.

Złoto podopieczny sensei Zbigniewa Wójcickiego zdobył w IKO Mazur Cup 2018 w Ostródzie. To kolejny sezon, w którym Rafał sięgnął po znaczące sukcesy dumnie reprezentując gminę Brok.

Rafał Szulęcki czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.232 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu dostępny na stronie Sportowiec Roku 2018. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies