Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Ostrovia będzie szlifować formę w Jantar Cup 2019

Ostrovia Ostrów Mazowiecka po raz kolejny skorzystała z zaproszenia Jantaru Ostrołęka i wystąpi w turnieju halowej piłki nożnej. W rywalizacji zaprezentują się zespoły z całego regionu, zmagania piłkarek z pewnością dostarczą dużo emocji i wrażeń kibicom.

2019/01/stempczynska-jantar-cup-jpg_5c3852f03dddc

W turnieju Jantar Cup w grupie A zaprezentują się: Jantar I Ostrołęka, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, Królewscy Płock, Kurpik Kadzidło i Stomil II Olsztyn. W grupie B do zmagań przystąpią: Jantar II Ostrołęka, Orlęta Baboszewo, Stomil I Olsztyn, FUKS Brix Pułtusk i GKS Forty Piątnica.

Turniej został zaplanowany na sobotę 12 stycznia. Początek o godz. 9.00. W pierwszym meczu Jantar Ostrołęka zmierzy się z Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Finał zawodów został przewidziany na godz. 16.40.

- Zapraszamy do wspólnego kibicowania w turnieju na halę im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta - mówi prezes ostrołęckiego Jantaru Marcin Buchalski. - Z pewnością czekają na kibiców duże emocje.

Zobacz szczegółowy terminarz Jantar Cup 2019.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies