Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec

Jakub Waszkiewicz z dużym potencjałem

Jakub Waszkiewicz to wciąż bardzo obiecujący pięściarz Victorii Ostrołęka, który w każdym kolejnym sezonie zapisuje na swoim wartościowe wyniki. Podopieczny trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby nie zaprezentował jednak pełni swojego potencjału.

2019/01/d3f9cdf865a71a416e4b4c0fe439cee1-1-jpg_5c3b2f3d50d15

W rozgrywanych w marcu Mistrzostwach Polski Juniorów w Grudziądzu utalentowany ostrołęczanin walczył ambitnie, ale nie zdołał awansować do strefy medalowej. Podobnie było w przeprowadzonych również w Grudziądzu zawodach Pucharu Polski Juniorów, gdzie podopieczny trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby stoczył dobre walki, ale medalu z imprezy nie przywiózł.

Sukcesem wychowanka Victorii Ostrołęka zakończył się za to XVIII Międzynarodowy Turniej im. Michała Szczepana, który odbył się w nowo wybudowanej hali Centrum Sportu w Raszynie. W zawodach Jakub Waszkiewicz pokonał na punkty Kacpra Łaszczyka z KS KnockOut Bielany i zwyciężył w zawodach zdobywając złoty medal.

Sezon 2018 również zakończył sukces w Międzynarodowym Mikołajkowym Turnieju Bokserskim w Białymstoku, gdzie zajął drugie miejsce. W finale ostrołęczanin przegrał z reprezentantem Danielem Dołowym z Nowego Dworu Mazowieckiego. Z pewnością Jakub Waszkiewicz to duży sportowy talent, który w kolejnych latach powinien jeszcze niejednokrotnie o sobie przypomnieć.

Jakub Waszkiewicz czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.258 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2018. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.