Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Sportowiec

Lekkoatleci z dużymi sukcesami na koncie

Lekkoatletyka ma się dobrze, chociaż warunki do uprawiania królowej sportu w regionie pozostawiają wiele do życzenia. W naszym opracowaniu sportowców ze znaczącymi sukcesami nie brakuje zawodniczek i zawodników, którzy mają powody do radości.

2019/01/lekkoatletyka-sportowiec-jpg_5c45d51e06811

Marta Łada i Kornelia Suchecka to podopieczne trenera Marka Mierzejewskiego, które od kilku lat notują na swoim koncie wartościowe wyniki. Dobrych rezultatów i medali nie zabrakło na ich koncie również w sezonie 2018.

Powody do zadowolenia ma także Magdalena Olszewska z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów bardzo udanie zaprezentowała się w minionym sezonie w konkursach rzutu dyskiem i została powołana do reprezentacji Polski na międzypaństwowy mecz w czeskim Vyskovie.

Na świetnym poziomie w rywalizacji skoczków wzwyż startuje kolejny reprezentant OKLA - Sebastian Moszczyński, który został mistrzem Polski młodzików i z każdym kolejnym startem udowadniał, że jest najlepszy w kraju. Jego starszy klubowy kolega Damian Niedźwiecki zdobył kolejny medal w pchnięciu kulą.

W gronie nominowanych zawodników są także Przemysław Dąbrowski i Damian Świerdzewski osiągający znaczące sukcesy w biegach długich. Z wszystkimi sylwetkami warto zapoznać się na specjalnej stronie Sportowiec Roku 2018.