Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Turniej halowej piłki nożnej w Wąsewie

Turniej pod patronatem komendanta ostrowskiej policji to kolejne zawody piłki nożnej, które zostały zaplanowane w hali sportowej w Wąsewie. Do rywalizacji przystąpią zawodnicy z roczników 2006-2008. Trwają zgłoszenia do turnieju.

pilka_hala_06_03_18

Zawody są otwarte dla dzieci z roczników 2006-2008 drużyn klubowych. Decyduje kolejność zgłoszeń pod numerem tel. 664-144-246. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zespoły zagrają w składach 5-osobowych, czterech graczy w polu i bramkarz. Po wyłonieniu zwycięzców rozdane zostaną puchary.

Zgłoszenia należy przekazać przed turniejem osobiście lub e-mailem na adres leszek.skrzecz@wasewo.pl do środy 6 lutego. Karta drużyny musi zawierać nazwę drużyny, imię i nazwisko oraz podpis i telefon kontaktowy opiekuna drużyny, podpis opiekuna zespołu oraz zgody rodziców osób niepełnoletnich.

Turniej odbędzie się w piątek 8 lutego w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie. Początek o godz. 10.00.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies