Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Sportowiec Roku 2018. Kto najlepszym piłkarzem?

Bardzo zacięta rywalizacja w naszym plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w regionie trwa o miano najlepszego piłkarza. Obecnie najwięcej głosów zebrał Piotr Kamionowski - 419 i wyprzedza kolejną w rankingu Amelię Skowrońską, która zdobyła 409 głosów.

2019/01/kamionowski-skowronska-jpg_5c52af42eaebb

W rundzie jesiennej obecnego sezonu Piotr Kamionowski strzelił dla KS CK Troszyn dziesięć bramek i zanotował kilka asyst. Podopieczny trenera Łukasza Bałazego ma za sobą bardzo udaną pierwszą część sezonu, występując we wszystkich piętnastu meczach ligowych, a także walcząc wraz z zespołem w rozgrywkach Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka.

Piotr Kamionowski z powodzeniem rywalizował także z zespołem w rundzie wiosennej. W całym sezonie 2017/2018 zdobył dla swojego zespołu dwanaście goli. Z pewnością w tym sezonie może pokusić się o zdecydowanie lepszy wynik, bo już na półmetku zanotował dziesięć trafień. Wiosną piłkarze KS CK Troszyn mogą włączyć się do walki o awans do IV ligi mazowieckiej.

Amelia Skowrońska to z kolei niespełna 14-letnia piłkarka, która w ostatnich sezonach jest czołową zawodniczką klubu i pokazuje wielką ambicję i wolę walki w rywalizacji na trzecioligowych stadionach. Amelia to również czołowa strzelczyni zespołu żółto-zielonych w rozgrywkach III ligi. W ostatniej jesiennej konfrontacji zapisała na swoim koncie trzy bramki w meczu ze Żbikiem Nasielsk, a całe spotkanie Ostrovia wygrała 18:1. Po rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 Ostrovia Ostrów Mazowiecka plasuje się na ósmej lokacie, ale w zespole panuje przekonanie, że zdecydowanie lepiej zespół zaprezentuje się po zimowej przerwie.

W zestawieniu o miano Sportowca Roku 2018 w regionie walczą także m.in. Kamil Wojdak, Dominik Dzwonkowski, Patryk Gromek, Kamil Gontarz, Dominika Ostrowska, Andrzej Łyziński i Kamil Majkowski. Poznajcie aktualny ranking.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies