Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki


Mieszkańcy szlifowali formę na otwartym treningu bokserskim (zdjęcia, wideo)

Dzieci, młodzież i dorośli skorzystali z zaproszenia sekcji bokserskiej Uczniowskiego Ostrowskiego Ludowego Klubu Atletycznego i wzięli udział w darmowych zajęciach. Można było rozładować napięcie emocjonalne i nagromadzony stres.

2019/02/trening-boks-jpg_5c5424c516413

Trening poprowadziła wykwalifikowana kadra szkoleniowa - trener oraz trzech instruktorów boksu.

Zajęcia podzielono na trzy grupowy wiekowe. Trenowały dzieci w wieku 8-12 i 13-15 lat, młodzież - 16-18 lat i 19-23 lata oraz dorośli od 24 roku życia.

Dzieci miały trening ogólnorozwojowy, gry i zabawy z elementami techniki bokserskiej. Z kolei młodzież i dorośli ćwiczyli motorykę. Nauka bokserska i samoobrona na pewno przyda im się w życiu codziennym.

Wszyscy chętni, którzy wzięli udział w treningu poznali tajniki boksu olimpijskiego. Jak się dowiedzieli boks to nie tylko obijanie sobie twarzy, to również świetna zabawa i rozrywka.

Otwarty trening bokserski sekcji UOLKA odbył się w środę 30 stycznia. Kolejne takie zajęcia zaplanowano na 6 lutego w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Warchalskiego 3 w Ostrowi Mazowieckiej.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies