Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Teatr


Komedia gangsterska na koniec ferii (wideo)

Scena Kotłownia zaprasza mieszkańców z całego regionu na komedię gangsterską pn. "Jednoręki ze Spokane". Zakończ ferie, teatralnym strzałem.

2018/09/jednoreki-ze-spokane-jpg_5ba2201cf211c

"Jednoręki ze Spokane" został napisany na podstawie sztuki irlandzkiego dramatopisarza, zdobywcy Oscara za najlepszy film krótkometrażowy, Martina McDonagh'a to połączenie czarnego humoru z gangsterską ustawką.

"Jednoręki ze Spokane"
Główny bohater, Carmichel, stracił rękę. Odcięli mu ją lokalni gangsterzy i zabrali ze sobą. Carmichel za wszelką cenę chce odzyskać swoją rękę. Podróżuje po całym kraju, ogłasza się w świecie przestępczym obiecując wysoką nagrodę dla "uczciwego" znalazcy. Na ogłoszenie odpowiada para drobnych, młodocianych przestępców. Chłopak i dziewczyna umawiają się z Carmichelem w podrzędnym hotelu na wymianę, w którym pracuje niedoceniona recepcjonistka. Okazuje się, że przyniesiona ręka nie jest własnością Carmichela. Jednak młodzi nie dają za wygraną i próbują naciągnąć gangstera na kilkaset dolarów.

Na scenie ostrowskiego teatru wystąpią Monika Młynarczyk, Karolina Bończyk, Mateusz Zalewski i Igor Kowalczyk.

Spektakl został zaplanowany na niedzielę 10 lutego. Początek o godz. 19.00 w teatrze Scena Kotłownia, ul. Rubinkowskiego 15.

Rezerwacja miejsc pod numerem tel. 502-122-909 lub pod adresem e-mail kotlownia@tlen.pl.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies