Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Teatr


"Kopciuszek" porwał dzieci do wspólnej zabawy (zdjęcia, wideo)

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zaprosił najmłodszych mieszkańców miasta na spektakl o Kopciuszku w wykonaniu teatru Krak-Art z Krakowa. Dzieci aktywnie brały udział w przedstawieniu.

2019/02/kopciuszek-mdk-jpg_5c5ab160e9bf5

Uczestnicy spektaklu mogli poczuć się częścią opowieści Kopciuszka. Aktorzy z Krakowa cały czas zachęcali dzieci do aktywnego udziału w przygodzie bohatera bajki.

Losy Kopciuszka młoda widownia śledziła z zapartym tchem. Dzieci pomogły bohaterce opowieści m.in. zbierać rozsypane ziarna grochu. Widownia wzięła też udział w balu zorganizowanym przez księcia. Przedstawienie zapadnie w pamięci dzieci na długi czas.

Spektakl pt. "Kopciuszek" w wykonaniu teatru Krak-Art z Krakowa odbył się we wtorek 5 lutego w sali widowiskowo-kinowej Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies