Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Sportowiec


Sportowiec Roku 2018. Głosowanie na finiszu

Sportowiec Roku 2018 w regionie cieszy się dużym zainteresowaniem czytelników naszego portalu. 64 utalentowanych i utytułowanych już sportowców walczy o miano najlepszego zdaniem kibiców. Do końca głosowania pozostały już tylko cztery dni.

2019/02/sportowiec-ranking-jpg_5c5c3a5247d6a

Nominowani do tytułu Najpopularniejszego Sportowca Roku 2018 w regionie to zawodnicy, którzy w mijającym roku zdobywali medale na imprezach rangi europejskiej, mistrzostw Polski, pucharu Polski dla klubów z naszego regionu, byli powoływani do reprezentacji Polski lub stali się czołowymi postaciami zespołów walczących w seniorskich rozgrywkach ligowych.

Wytypowaliśmy dokładnie 64 utalentowanych sportowców odnoszących sukcesy w kilkunastu dyscyplinach i zrzeszonych w ponad 30 klubach z terenu Ostrołęki, Makowa Mazowieckiego, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnysza i przyległych powiatów. Twój głos to nagroda dla nich za niezwykle ciężką pracę.

Najpopularniejszego sportowca wybiorą czytelnicy dzienników internetowych Moja Ostrołęka, OstrowMaz24.pl, Makow24.pl, Przasnysz.eu i Telewizji Kablowej Esprit, a tytuł Najlepszego Sportowca Roku 2018 w regionie przyzna kapituła konkursu. Laureaci (najlepsza dziesiątka w głosowaniu) otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe i pamiątkowe statuetki.

Dodatkowo Kapituła Konkursu przyzna dodatkowe wyróżnienia dla Trenera Roku 2018, Sportowego Odkrycia Roku 2018, Działacza Roku 2018, Animatora Sportu Roku 2018, Organizatora Imprezy Roku 2018 i Drużyny Roku 2018.

Najlepsi zdaniem czytelników sportowcy otrzymają piękne pamiątkowe statuetki od firmy Lus-ar oraz nagrody od licznego grona sponsorów plebiscytu Sportowiec Roku 2018 w regionie. Sportowiec, który otrzyma największe poparcie kibiców otrzyma wycieczkę o wartości 2000 złotych ufundowaną przez Essentia Travel.

Finałowa gala plebiscytu Sportowiec Roku 2018 została zaplanowana na wtorek 19 lutego w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34" w Ostrołęce przy ul. Warszawskiej 34. Początek gali o godz. 19.00. Poznaj kandydatów do miana Sportowca Roku 2018 w regionie.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies