Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Pierwsze spotkanie grupy WOR Team w 2019 roku (zdjęcia, wideo)

Na parkingu przy ulicy Szpitalnej w Ostrowi Mazowieckiej po raz pierwszy w tym roku spotkała się grupa WOR Team. Zlot był doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości oraz dzielenia się wspólną pasją i zainteresowaniami, a także do wymiany motoryzacyjnych poglądów i doświadczeń.

2019/02/wor-team-zlot-jpg_5c5c43b265f58Fot. archiwum organizatora

- Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie, co przyczyniło się do dużej frekwencji na spocie - mówi Piotr Gołąbek, jeden z założycieli grupy WOR Team.

Miłośnicy motoryzacji spotkali się na parkingu przy ulicy Szpitalnej w Ostrowi Mazowieckiej. Uczestnicy wydarzenia mogli z bliska obejrzeć zarówno starsze samochody, jak i nowsze pojazdy.

Spot odbył się w niedzielę 2 lutego w Ostrowi Mazowieckiej. Kolejne spotkanie grupy WOR Team zostało zaplanowane w kwietniu br. Klub będzie również w tym roku świętować 5-lecie istnienia.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies