Warmia za silna dla Ostrovii

Dwa gole zdobyła Ostrovia Ostrów Mazowiecka w meczu z wiceliderem IV ligi podlaskiej - Warmią Grajewo. Było to jednak za mało by pokonać wyżej sklasyfikowanego rywala.

2019/02/zacheja-sparing-zima-jpg_5c6a7f5b6290f

Bramki dla żółto-zielonych w przegranym 2:4 meczu strzelali Jakub Małkiński i Piotr Zacheja.

Do przerwy podopieczni trenera Pawła Kowalczyka przegrywali 1:2. Po zmianie stron wynik był identyczny, co oznaczało w konsekwencji porażkę 2:4.

- Na chwilę obecną popełniamy jeszcze za dużo indywidualnych błędów. Na szczęście wciąż mamy czas, żeby nad tym pracować. Jestem dobrej myśli - powiedział w rozmowie z naszym portalem Paweł Kowalczyk, trener Ostrovii Ostrów Mazowiecka.

W zespole Ostrovii na sobotni mecz zabrakło kilku kluczowych zawodników. Największe braki odczuła linia defensywny, gdzie zabrakło Kamila Małkińskiego i Adriana Nowackiego. W starciu z Warmią nie wystąpili również m.in. Daniel Lipski, Damian Kopacz i Ernest Augustyniak. W klubie z Ostrowi Mazowieckiej po przerwie pojawił się testowany bramkarz występujący do tej pory w barwach MKS Małkinia.

W środę 20 lutego Ostrovia zmierzy się w meczu sparingowym ze Spartą Szepietowo. Początek meczu na boisku w Zambrowie o godz. 18.00.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Warmia Grajewo 2:4 (1:2)
Bramki dla Ostrovii: Jakub Małkiński, Piotr Zacheja

Ostrovia: Poluliakhov - E. Barzał, Korzeb, K. Watróbski, Sz. Wątróbski - J. Małkiński, Zacheja, R. Wilczewski, D. Wilczewski - Gromek, Zawistowski oraz Krakowiak, Romanik, Krysiak, zawodnik testowany