Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kino


André Rieu i orkiestra Johanna Straussa w Ostrowi Mazowieckiej

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na retransmisję koncertu karnawałowego André Rieu z Sydney. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 4 marca o godz. 19.00 w kinie Ostrovia.

2019/02/andre-rieu-jpg_5c6e5b32c4d89 Fot. archiwum organizatora

Popularny skrzypek powraca do kin w całym kraju, aby zaprezentować specjalny koncert karnawałowy zarejestrowany w Sydney Town Hall w Australii.

- Jestem absolutnie zachwycony, że mogłem po raz pierwszy zarejestrować mój koncert noworoczny dla kin. Móc występować w historycznym ratuszu w Sydney powoduje prawdziwy dreszczyk emocji i nie mogę się doczekać, aby podzielić się tym koncertem z publicznością na całym świecie. Mogę tylko obiecać: będzie dużo niespodzianek - zapowiada André Rieu.

Majestatyczny Sydney Town Hall zapewnia piękną oprawę dla tego wyjątkowego, pierwszego koncertu karnawałowego, w którym André Rieu wystąpi ze swoją ukochaną orkiestrą Johanna Straussa, z którą pracuje od ponad 30 lat.

Ponadto jak zwykle pojawią się ulubieni wokaliści - sopranistki i tenorzy współpracujący z André, a także mnóstwo gości i innych niespodzianek. To ma być spektakularny koncert, pełen przebojów muzyki klasycznej i popularnej.