Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec

Maria Pisarek doceniona za sukcesy (wideo)

Maria Pisarek to prawdziwe objawienie w kulturystyce, która sezon 2018 zapamięta z pewnością na bardzo długo. Dla 18-letniej zawodniczki z Myszyńca nie zabrakło miejsc na podium Mistrzostw Polski oraz miejsca w reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy.

2019/03/pisarek-sportowiec-jpg_5c7bb1f7aa702

Nowy sezon zawodniczka z powiatu ostrołęckiego rozpoczęła od startu w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness, które odbyły się w Kielcach. W zawodach wywalczyła srebrny medali i kwalifikację na Mistrzostwa Europy w Santa Susanne. Na imprezie uplasowała się na dwunastej lokacie i z pewnością to bardzo dobry prognostyk na przyszłość.

Na koncie zawodniczki z Kurpi należy zapisać także złoto i brąz z prestiżowych zawodach IFBB Diamond Cup Warsaw, gdzie w kategorii bikini fitness startowała w kategorii do 166 cm oraz w gronie juniorek open. W Pucharze Polski zawodniczka z Myszyńca uplasowała się na ósmej lokacie w bikini fitness do 166 cm oraz tuż za podium Mistrzostw Polski Juniorów, które zostały przeprowadzone w Gorzowie Wielkopolskim.

Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Centrum Bankietowym "Warszawska 34" nagrodę zawodnicze wręczył radny powiatu ostrołęckiego Waldemar Pędzich.