Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Taniec


Tancerze z Ostrowi Mazowieckiej w czołówce zespołów z Polski

W połowie lutego w stolicy Podlasia odbyła się dwudziesta siódma edycja ogólnopolskich zawodów tanecznych pn. Karnawał Dance Fest. Ostrowski Beton zajął 2 miejsce w swojej licznej kategorii.

2019/03/beton-karnawal-dance-bialystok-jpg_5c80efa0ea0ef Fot. archiwum prywatne

W białostockich zawodach wzięło udział około 80 zespołów z całego kraju. Beton zajął drugie miejsce w kategorii street dance 12-15 lat, tym samym pokonując 14 innych grup.

Karnawał Dance Fest to zawody z długą tradycją skupione na choreografii. Uczestnicy mierzą się w takich kategoriach, jak street dance, taniec sceniczny, czy inne formy tańca.

W stolicy Podlasia można było zobaczyć cały przekrój styli i pomysłów - od wzruszającego jazzu, przez wyróżniające się fantazyjnymi strojami show, po dynamiczny hip-hop. To podlaskie święto tańca odbywa się
nieustannie od 1992 roku.

Beton to ostrowska ekipa taneczna założona w 2011 roku przez Martę Molską. Grupa złożona z zaawansowanych tancerzy od lat reprezentuje Ostrów Mazowiecką na największych zawodach w kraju wpisując nasze miasto na taneczną mapę Polski. Obecnie instruktorami grupy są Marta Molska, Mateusz Neisser i Bartosz Skalik.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.