Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Sporty walki

Kacper Miler wicemistrzem Mazowsza

W stolicy kraju pod koniec lutego odbyły się mistrzostwa województwa w karate kyokushin. Brokowski klub reprezentowali Scarlett Równa, Kacper Miler, Michał Winarski i Tomasz Rostek.

2019/03/kacper-miler-bkkk-jpg_5c87980cae5fc Fot. BKKK

Najlepiej na matach w Warszawie poradził sobie Kacper Miler, który zdobył srebrny medal i został wicemistrzem Mazowsza.

Kacper jednogłośnie wygrał walki eliminacyjne przed końcem regulaminowego czasu. W walce o złoto musiał jednak uznać wyższość swojego rywala.

- Nasz zawodnik potwierdził swoje umiejętności i został wicemistrzem województwa mazowieckiego w swojej kategorii wiekowej i wagowej - relacjonuje Zbigniew Wójcicki, prezes Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai.

Michał Winarski trafił na zawodnika z Ostrołęki, który w tym dniu pokonał wszystkich swoich rywali. Scarlett i Tomek również nie zdołali pokonać swoich rówieśników i tym razem byli poza podium.

W zawodach organizowanych przez Okręgowy Związek Karate Województwa Mazowieckiego wystartowało prawie 300 zawodników z ponad 20 klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate.