Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Tenis


Artur Piersa najlepszym tenisistą stołowym (zdjęcia, wideo)

Ponad trzy miesiące tenisiści stołowi rywalizowali w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Warchalskiego w Ostrowi Mazowieckiej. Najlepszy okazał się Artur Piersa z Czerwina.

2019/03/grand-prix-tenis-stolowy-jpg_5c87a195b44d9

Na ostrowskie Grand Prix w tenisie stołowym złożyło się pięć turniejów. Pierwsze trzy edycje wygrał Jacek Obidziński z Ostrołęki i był głównym faworytem do zwycięstwa w całym cyklu. Jednak ostrołęczanin zrezygnował z rywalizacji w kolejnych dwóch startach i ostatecznie spadł na czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej.

Najlepszy tenisistą stołowym w rywalizacji okazał się Artur Piersa z Czerwina, który systematycznie uczestniczył w każdych zawodach z cyklu Grand Prix.

Artur Piersa zajmował kolejno drugie, piąte, trzecie i dwukrotnie pierwsze miejsca co ostatecznie dało mu 125 punktów i zwycięstwo w klasyfikacji generalnej.

Drugie miejsce zajął Marcin Jastrzębski z Ostrowi Mazowieckiej, który zgromadził 101 punktów. Podium uzupełnił kolejny ostrowianin - Paweł Dąbrowski (91 punktów). Czwarty był wspomniany faworyt turnieju Jacek Obidziński z Ostrołęki (90 punktów - 3 wygrane turnieje, czyli wszystkie w jakich brał udział).

Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni przez władze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej w osobach Bartłomieja Pieńkowskiego i Waldemara Konarzewskiego. Organizatorzy już dziś zapraszają na kolejną edycję zawodów z cyklu Grand Prix w tenisie stołowym.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies