Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Małkińska policja szuka świadków

Małkińska policja poszukuje świadków zdarzeń, do których dochodziło w lutym i marcu w gminach Małkinia Górna i Zaręby Kościelne.

policja_kogut_07_08_17

Świadkowie oraz osoby mogące wskazać sprawców zaistniałych zdarzeń proszeni są o zgłoszenie tego na komisariat lub pod numer tel. (29) 746-93-20.

Podpalono drzwi
Na nieużytkowanej nastawni w rejonie stacji Polskich Kolei Państwowych w Zarębach Kościelnych zniszczono drzwi przez podpalenie. Do zdarzenia doszło w okresie od 8 do 15 lutego.

Pożary traw
W rejonie Treblinki i Poniatowa przy drodze wojewódzkiej nr 627 oraz przy drodze prowadzącej do miejscowości Boreczek wypalano trawy. Do zdarzenia doszło 1 marca w godz. 19.00-23.00.

- Wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Małkini Górnej przy ul. Nurskiej 39 lub pod numerami tel. (29) 746-93-20, 997 i 112 - informuje st. sierż. Marzena Laczkowska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies