Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Teatr


Komedia gangsterska - przyjdź, zobacz i przeżyj (wideo)

Scena Kotłownia zaprasza młodzież od 14 roku życia na spektakl osadzony w brooklińskiej rzeczywistości. Mocny tekst, ostra akcja, a wszystko w rytmie amerykańskiego hip hopu. Przyjdź, zobacz i przeżyj!

2018/09/jednoreki-ze-spokane-jpg_5ba2201cf211c

Gangsterska komedia pn. "Jednoręki ze Spokane" na pewno przysporzy wielu doznań.

"Jednoręki ze Spokane" został napisany na podstawie sztuki irlandzkiego dramatopisarza, zdobywcy Oscara za najlepszy film krótkometrażowy, Martina McDonagh'a to połączenie czarnego humoru z gangsterską ustawką.

"Jednoręki ze Spokane"
Główny bohater, Carmichel, stracił rękę. Odcięli mu ją lokalni gangsterzy i zabrali ze sobą. Carmichel za wszelką cenę chce odzyskać swoją rękę. Podróżuje po całym kraju, ogłasza się w świecie przestępczym obiecując wysoką nagrodę dla "uczciwego" znalazcy. Na ogłoszenie odpowiada para drobnych, młodocianych przestępców. Chłopak i dziewczyna umawiają się z Carmichelem w podrzędnym hotelu na wymianę, w którym pracuje niedoceniona recepcjonistka. Okazuje się, że przyniesiona ręka nie jest własnością Carmichela. Jednak młodzi nie dają za wygraną i próbują naciągnąć gangstera na kilkaset dolarów.

Na scenie ostrowskiego teatru wystąpią Monika Młynarczyk, Karolina Bończyk, Mateusz Zalewski i Igor Kowalczyk.

Spektakl został zaplanowany na sobotę 16 marca. Początek o godz. 19.00 w teatrze Scena Kotłownia, ul. Rubinkowskiego 15.

Rezerwacja miejsc pod numerem tel. 502-122-909 lub adresem e-mail kotlownia@tlen.pl.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies