Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki

Sześć medali OKKK na mistrzostwach Mazowsza (zdjęcia)

Podczas silnie obsadzonych mistrzostw województwa mazowieckiego ostrowscy karatecy wywalczyli sześć medali. Na najwyższym stopniu podium stanęła Julia Skwierczyńska.

2019/03/okkk-mistrzostwa-wojewodztwa-jpg_5c88e136abd6c Fot. Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

W zawodach Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentowali Julia Skwierczyńska, Magda Baczewska, Filip Pasek, Eryk Frączyk, Weronika Kempista, Natalia Sadlik, Kacper Dzierżanowski, Weronika Pędzich, Jakub Ciach, Tomasz Parafiński, Eliza Wyszyńska, Weronika Parapura i Kinga Sokołowska.

Najlepiej w mistrzostwach spisała się Julia Skwierczyńska, która w swojej kategorii zajęła pierwsze miejsce. Brązowe medale padły z kolei łupem Magdy Baczewskiej, Filipa Paska, Eryka Frączyka, Weroniki Kempistej i Natalii Sadlik.

Pozostali zawodnicy uplasowali się w najlepszych ósemkach w swoich kategoriach wiekowych i wagowych.

W zawodach rozegranych w stolicy kraju wzięło udział blisko 300 zawodników z ponad 20 klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate Województwa Mazowieckiego.

Turniej odbył się w sobotę 23 lutego w Warszawie.