Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Nietrzeźwy, z zakazem prowadzenia pojazdów, rozbił toyotę

Miłośnika trunków, już wcześniej skazanego za jazdę po pijanemu, zastali w środowy ranek policjanci w Nieskórzu. Mężczyzna, kierowaną przez siebie toyotą, wjechał do przydrożnego rowu.

alkohol_wodka_09_03_18

Do zdarzenia doszło w środę 13 marca po godz. 6.00 w Nieskórzu. O szczegóły zapytaliśmy sierż. szt. Marzenę Laczkowską, rzeczniczkę prasową Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

- Na rondzie w Nieskórzu 41-letni ostrowianin kierując toyotą zjechał na przeciwny pas ruchu kończąc swoją jazdę w przydrożnym rowie. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Badanie policyjnym alkomatem wykazało 0,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - mówi sierż. szt. Laczkowska.

Mundurowi ustalili również, że 41-latek w ogóle nie powinien siadać za kierownicę. Ma bowiem orzeczony zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi.

Niebawem mężczyzna będzie musiał złożyć wizytę w sądzie, gdzie będzie się tłumaczył ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania.

Neonówka


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies
Promocja