Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | MDK


Warsztaty rysunku w budynku elektrowni (zdjęcia, wideo)

Na warsztaty rysunku zaprosił we wtorek młodych mieszkańców miasta i powiatu Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej. Z zaproszenia skorzystało kilkanaście osób. Zajęcia poprowadziła Jolanta Szulborska.

2019/04/warsztaty-rysunku-moje-drzewo-jpg_5ca6fc8847f77

Odrestaurowany budynek elektrowni przeobraził się w pracownię malarską. Młodzi uczestnicy poszukiwali natchnienia do tematu "Moje drzewo".

- Drzewa są przeróżne, mają różną formę i można się zabawić. Każdy to drzewo może pokazać dowolnie, tak jak czuje. Nie musicie pokazywać drzewa w całości, możecie to zrobić częściowo - mówiła Jolanta Szulborska, prowadząca zajęcia.

Warsztaty były namiastką prawdziwej pracowni i wspaniałej techniki, która od wieków pociągała największych mistrzów. Zajęcia z rysunku odbyły się we wtorek 2 kwietnia br. w elektrowni.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies