Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Firmy i instytucje | Ostrowskie firmy


Dzień otwarty w "Forte". Szansa poznania firmy od środka

Jutro można będzie zwiedzić Fabrykę Mebli "Forte" w Ostrowi Mazowieckiej. To szansa poznania firmy od środka. Podczas dnia otwartego pracownicy będą oprowadzać zainteresowanych m.in. po hali produkcyjnej, magazynowej i przyzakładowym przedszkolu "Żółty Słonik". Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

2019/04/forte-ostrow-jpg_5cb0510535e0e

"Forte" to czołowy polski producent i eksporter mebli do samodzielnego montażu. Spółka założona przez Macieja Formanowicza rozpoczęła działalność produkcyjną w 1992 roku.

- Posiadamy w Polsce pięć zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w północno-wschodniej części kraju, a nasza główna siedziba znajduje się w Ostrowi Mazowieckiej. Sprzedajemy swoje produkty w ponad 40 krajach świata, a 85 proc. całej produkcji trafia za granicę - informują Fabryki Mebli "Forte".

Dzień otwarty "Forte" - plan dnia
Rejestracja gości z dziećmi odbędzie się w budynku przedszkola "Żółty Słonik" - ul. Sikorskiego w Ostrowi Mazowieckiej w godz. 10.00-10.15.

Po przywitaniu, uczestnicy dnia otwartego będą mieli możliwość zwiedzenia przedszkola, w czasie którego zostanie im przybliżona oferta edukacyjna placówki. W "Żółtym Słoniku" na rodziny będą również czekali instruktorzy karate i tańca, którzy poprowadzą zajęcia pokazowe z udziałem uczęszczających do przedszkola dzieci i ich rodziców. Po taneczno-sportowych atrakcjach wszyscy zostaną zaproszeni do udziału w warsztacie plastycznym. W czasie zajęć dzieci wykonają własnego wiosennego ludzika, którego zabiorą do domu i o którego będą musiały dbać, żeby na jego głowie wyrosła trawiasta fryzura.

W czasie gdy rodzicie będą zwiedzać fabrykę w obszarze produkcyjnym i magazynowym, dzieci pozostaną pod opieką nauczycieli, którzy zapewnią maluchom zabawy z chustą animacyjną, ruchowe, konstrukcyjne oraz wykonają dziecięce tatuaże.

Rejestracja gości bez dzieci odbędzie się w sali konferencyjnej Infocentrum (wejście przez salon meblowy) - ul. Biała 1 w Ostrowi Mazowieckiej w godz. 11.30-11.40.

Na wydarzenie obowiązują zapisy pod numerem telefonu (29) 644-24-50.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.