Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Piłkarskie emocje w najbliższy weekend

W najbliższy weekend kibiców czekają kolejne emocje związane ze spotkaniami naszych drużyn piłkarskich w walce o ligowe punkty. Przed własną publicznością zagrają KS Wąsewo, MKS Małkinia i GKS Andrzejewo.

2018/10/mks-malkinia-jpg_5bc58f0e41278

Piłkarze MKS Małkinia, w niedzielne popołudnie, w starciu z LKS Ostrówek będą chcieli potwierdzić aspiracje do awansu. Zespół prowadzony przez trenera Karola Dmochowskiego rozpoczął rundę od dwóch zwycięstw, czy passa zostanie podtrzymana?

KS Wąsewo nie składa broni i póki jest taka możliwość będą walczyć o awans do ligi okręgowej.

- Szanse po ostatniej porażce z GKS Pokrzywnica zmalały, ale w zespole wciąż jest nadzieja na zajęcie miejsca premiowanego awansem - powiedział w rozmowie z naszym portalem Robert Wilczewski, trener KS Wąsewo.

Zespół z powiatu ostrowskiego przed własną publicznością w 17 kolejce rozgrywek A klasy zagra, w niedzielę 14 kwietnia, z Kurpikiem Kadzidło. Początek o godz. 15.30.

Na własnym stadionie na boisko wybiegną także zawodnicy GKS Andrzejewo. Podopieczni trenera Łukasza Kamińskiego zagrają w niedzielę z Orzem Goworowo. W rozgrywkach B klasy występują także piłkarze Iskry Zaręby Kościelne. Tym razem drugi przedstawiciel powiatu ostrowskiego na ostatnim szczeblu piłkarskim zagra na wyjeździe z WKS Mystkówiec Stary.

Mecze wyjazdowe czekają piłkarzy i piłkarski Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Wszystkie mecze z udziałem drużyn z powiatu ostrowskiego zaplanowano na niedzielę 14 kwietnia. Zobacz dokładny terminarz.

Liga okręgowa, grupa Ciechanów-Ostrołęka
Wkra Bieżuń - Ostrovia Ostrów Mazowiecka, niedziela - 14 kwietnia, godz. 17.00.

A klasa, grupa Ciechanów-Ostrołęka
KS Wąsewo - Kurpik Kadzidło, niedziela - 14 kwietnia, godz. 15.30.

A klasa, grupa Siedlce
MKS Małkinia - LKS Ostrówek, niedziela - 14 kwietnia, godz. 16.30.

B klasa, grupa Ostrołęka
WKS Mystkówiec Stary - Iskra Zaręby Kościelne, niedziela - 14 kwietnia, godz. 14.00.
GKS Andrzejewo - Orz Goworowo, niedziela - 14 kwietnia, godz. 14.00.

III liga kobiet, grupa mazowiecka
Królewscy Płock - Ostrovia Ostrów Mazowiecka, niedziela - 14 kwietnia, godz. 12.00.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies