Opublikowano . Mazowieckie | Kultura i rozrywka | Inne


Malowane lato 2019 - rusza nabór

Ruszają zgłoszenia do udziału w tegorocznej edycji projektu animacyjno-edukacyjnego pod hasłem Malowane lato. Projekt organizowany jest od kilku lat przez Mazowiecki Instytut Kultury i lokalnych partnerów w małych miejscowościach na terenie województwa mazowieckiego.

2018/08/malowanie-woda-jpg_5b64405ae2297

Organizatorzy zapraszają do współorganizacji ośrodki kultury, biblioteki, szkoły, samorządy i organizacje pozarządowe.

- Malowane lato to cykl wyjątkowych warsztatów plastycznych, edukacyjnych i animacyjnych, skierowanych do dzieci i młodzieży. Projekt realizowany jest przez Mazowiecki Instytut Kultury w okresie wakacyjnym w małych miejscowościach na terenie województwa mazowieckiego we współpracy z lokalnymi partnerami. Malowane lato realizowane jest zwykle w 10 miejscowościach. W warsztatach rokrocznie bierze udział około 600 uczestników - czytamy na stronie MiK.

Mazowiecki Instytut Kultury do udziału zaprasza współorganizatorów z Mazowsza: ośrodki kultury, biblioteki, szkoły, samorządy i organizacje pozarządowe, itp. O przystąpieniu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń oraz spełnienie warunków uczestnictwa.

Szczegółowych informacji udziela koordynatorka projektu: Paulina Czajor, numer tel. (22) 586-42-10, e-mail: p.czajor@mik.waw.pl.

Więcej na stronie Mazowieckiego Instytutu Kultury.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies