Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna

Ostrovia wygrywa na własnym boisku (zdjęcia, wideo)

W ostatniej kolejce przed świętami Wielkanocnymi ostrowska drużyna piłkarzy nożnych zdecydowanie wygrywa z GKS Strzegowo.

2019/04/img-3795-jpg_5cbb351c87f35

Już w szóstej minucie spotkania wynik otworzył Patryk Gromek, a po około 20 minutach do grona strzelców dopisał się Michał Zawistowski.

Pierwsza połowa spotkania po drugiej bramce Patryka Gromka w 40 minucie, zakończyła się 3:0.

Niezbyt wymagający przeciwnik w drugiej połowie meczu mocno nie utrudniał gry ostrowskim zawodnikom, co wykorzystali Szymon Wątrobski i Pitor Zacheja strzelając bramki odpowiednio w 53 i 71 minucie.

Jako jedyny z drużyny przeciwnej na listę strzelców wpisał się Mateusz Tatkowski strzelając honorowego gola w 73 minucie.

Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 5:1 dla Ostrovii, która po 21 kolejkach w ligowej tabeli znajduje się na czwartym miejscu tracąc do lidera 7 punktów.