Opublikowano . Mazowieckie | Aktualności | Policja


Rozlana substancja na trasie Ostrołęka - Ostrów Mazowiecka

Na trasie Ostrołęka - Ostrów Mazowiecka jest rozlany prawdopodobnie olej napędowy. Powiadomiono straż pożarną, która prowadzi swoje działania mające na celu usunięcie substancji z drogi. Na miejscu są również policjanci, którzy zabezpieczają działania strażaków.

2019/05/plama-olej-straz-pozarna-jpg_5cda94db3611f

We wtorek 14 maja w godzinach porannych dyżurny ostrołęckich policjantów otrzymał informację, że na drodze wojewódzkiej nr 627 jest rozlany prawdopodobnie olej napędowy.

- Funkcjonariusze z drogówki, którzy pojechali na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Wezwano także straż pożarną, która w tej chwili prowadzi swoje działania mające na celu usunięcie substancji z drogi. Na miejscu są również policyjne patrole, które zabezpieczają działania funkcjonariuszy straży pożarnej - mówi asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej komendy policji.

Policja apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej uwagi i zmniejszenie prędkości.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies