Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Nurska policja szuka świadków

Nurska policja poszukuje świadków zdarzeń, do których dochodziło w kwietniu i na początku maja w gminach Nur i Szulborze Wielkie. Świadkowie oraz osoby mogące wskazać sprawców zaistniałych zdarzeń proszeni są o zgłoszenie tego na komisariat lub pod numer tel. 506-891-372.

policja_kogut_07_08_17

Uszkodzenie auta
Do uszkodzenia peugeota partnera doszło we wtorek 23 kwietnia w Mianówku.

Zagrożenie na drodze krajowej
Do spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowych dla kierującego skodą superb doszło 27 kwietnia około godz. 8.37 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 63 z ulicą Brokowską w Nurze.

Do kolejnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowych doszło 1 maja około godz. 16.15 w pobliżu przystanku autobusowego w Strękowie. Poszkodowany został kierujący audi.

- Wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami, prosimy o kontakt z Posterunkiem Policji w Nurze przy ul. Drohiczyńskiej 2 lub pod numerami tel. 506-891-372, 997 i 112 - informuje sierż. szt. Marzena Laczkowska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies