Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Śmiertelny wypadek w Wąsewie-Lachowcu. Policjanci ustalają tożsamość zmarłego

Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło wczoraj na drodze krajowej nr 60 w Wąsewie-Lachowcu. Zginął kierowca samochodu osobowego renault laguna, który stracił panowanie nad autem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

2019/05/wypadek-wasewo-lachowiec-jpg_5cdbe155f0b1bFot. OSP w Wąsewie

Do zdarzenia doszło przed godz. 19.00. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci i strażacy.

O szczegóły z miejsca zdarzenia poprosiliśmy sierż. szt. Marzenę Laczkowską, rzeczniczkę prasową Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

- Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący renaultem laguną z nieznanych na chwilę obecną przyczyn zjechał z drogi, a następnie uderzył w drzewo. Niestety siła uderzenia była tak duża, że mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci ustalają tożsamość zmarłego - wyjaśnia rzeczniczka prasowa ostrowskich policjantów.

Policja prosi wszystkich bezpośrednich świadków zdarzenia o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej pod numerem tel. (29) 746-92-00 lub wydziałem kryminalnym pod numerem tel. (29) 746-92-28.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies