Ostrovianki lepsze od WAP Warszawa (wyniki, tabela)

Kolejny komplet punktów zapisały na swoim koncie piłkarki Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Tym razem podopieczne trenera Michała Kacprzaka niezwykle pewnie pokonały przed własną publicznością WAP Warszawa 3:0.

2019/05/ostrovia-kobiety-jpg_5ce2661985d91 Fot. archiwum prywatne/Facebook

Bramki w niedzielnym starciu na stadionie przy ulicy Warchalskiego dla żółto-zielonych strzelały Amelia Skowrońska i dwukrotnie Izabela Lenarczyk.

Wynik spotkania otworzyła w 5 minucie spotkania Izabela Lenarczyk. Cztery minuty później ostrowskie zawodniczki podwyższyły prowadzenie za sprawą Amelii Skowrońskiej. Wynik spotkania w drugiej odsłonie meczu ustaliła Izabela Lenarczyk, strzelając po raz drugi do siatki w tym starciu.

Była to siedemnasta bramka Izabeli Lenarczyk w obecnym sezonie w barwach Ostrovii. Druga w klasyfikacji strzelczyń drużyny z Ostrowi Mazowieckiej jest Amelia Skowrońska, która trafiała do siatki siedmiokrotnie.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - WAP Warszawa 3:0 (2:0)
Bramki: Lenarczyk 5. 70. Skowrońska 9.

Ostrovia: Kazanowska - Piasecka, Pakieła (55. W. Grabowska), Cichowska, Figoń, A. Grabowska, Jarmoluk (50. Dzierka), Komor, Lenarczyk, Skowrońska, Śladewska oraz Tyszka