Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna

Siedemnaście medali OKKK w Józefowie (zdjęcia)

Siedemnaście miejsc na podium i piąte miejsce drużynowo zdobył Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai na silnie obsadzonym turnieju w Józefowie. W zawodach wzięło udział około 500 zawodników z 40 klubów.

2019/05/okkk-karate-013-jpg_5ce65cdc2db30 Fot. Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentowało na tych prestiżowych zawodach trzydziestu zawodników. Siedemnastu z nich wywalczyło medale.

Po złoto sięgnęli Weronika Kempista i Damian Cymerman. Srebro wywalczyli Julia Skwierczyńska, Magda Baczewska, Ewa Pasek, Wiktoria Pędzich, Julia Parafińska, Bartłomiej Ziętara. Z kolei brązowe medale zawisły na szyjach Bartłomieja Pyśka, Kacpra Pyśka, Kingi Sokołowskiej, Elizy Wyszyńskiej, Eryka Frączyka, Wiktorii Pisarek, Amelii Chylińskiej, Bartłomieja Wyszyńskiego i Tomasza Galczinskiego.

- Kilku zawodników stoczyło bardzo dobre walki jednak z uwagi na licznie obsadzone kategorie nie zdołali przebić się do miejsce pucharowych - relacjonuje sensei Radosław Grabowski.

Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai ostatecznie uplasował się na piątym miejscu wśród 40 startujących
klubów z całej Polski.

XX Turniej Karate Kyokushin o puchar burmistrza Józefowa odbył się 11 maja br. w hali Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji.